true
false
قالب مطالب همیار روابط عمومی و همکاری با ما

قالب مطالب همیار روابط عمومی


سایت همیار روابط عمومی در تلاش است افراد علاقه مند به حوزه ارتباطات و روابط عمومی با مهارت های زیر آشنا کند که عبارت اند از  :

 

با کلیک روی هر کدام از عناوین زیر می توانید با آن موضوع با توضیحات بیشتر آشنا شوید

  1. ارتباطات ( متفرقه )
  2. رسانه ( موردی / رسانه جمعی )
  3. تبلیغات
  4. تشریفات
  5. ارتباطات الکترونیک ( روابط عمومی الکترونیک )
  6. ارتباطات رسانه ای ( ارتباط با رسانه های جمعی )
  7. ارتباطات مردمی ( ارتباط با گروه ها )
  8. برنامه ریزی ارتباطی
  9. پژوهش ارتباطی

 

که در طول یادگیری مهارت ها ،  به طور حتم با آشنایی بیشتر شما با موضوعات بالا ممکن است تعدادی نیز به آن افزوده شود.

هدف از تمامی موضوعات بالا تنها و تنها افزایش مهارت های شما دوستاداران همیار روابط عمومی است . البته در  کنار تولید محتوا قوی ، با توجه به مخارج تهیه سرور و تیم تولید محتوا مبلغ بسیار اندکی بابت بعضی از اموزش ها از شما به صورت پرداخت انلاین گرفته خواهد شد که تنها مقدار کوچکی از هزینه های مارا جبران خواهد کرد .

 


قالب تمامی مطالب به صورت زیر می باشد

مقدمه محتوا :

در این قسمت نویسنده محتوا درباره موضوع محتوا و مهارتی که پس از خواندن و یادگیری مطالب شما باید بلد باشید ذکر می کند و تعاریف پایه ای از واژگان تخصصی که به کار رفته را بازگو می کند همچنین ممکن است اموزش و مهارت توصیه شده نیازمند پایه باشد که حتما نویسنده شما را به مطالب قبلی وصل می کند.

 

محتوا :

تمامی محتوا های تولید شده توسط اساتید ارتباطات و روابط عمومی کنترل و فیلتر می شود و کیفیت این محتوا را تضمین می کنیم .

 

نوع محتوا :

ما اعتقاد داریم محتوا باید به اشکال مختلف برای علاقمندان همیار روابط عمومی تهیه شود به همین خاطر محتوا های اموزشی را به صورت اینوگرافیک ، پادکست ، کلیپ تصویری ، متنی و تصویری در اختیار شما دوستان عزیز قرار می دهیم .

پشتیبانی محتوا :

ما اعتقاد داریم همانطور که هر کالایی بعد از فروش گارانتی دارد محتوا نیز باید دارای گارانتی باشد شما بعد از مشاهده هر محتوا ، نیازمندید که شخصی به سوالات پیش آمده برای شما پاسخ بدهد یا اگر ابهامی در ذهن شما به وجود آمده پاسخگو آن ابهام باشد.


رعایت قانون کپی رایت

ما از شما علاقه مندان همیار روابط عمومی خواهشمندیم از محتوای همیار روابط عمومی تنها با ذکر منبع با لینک مطلب استفاده شود در غیر این صورت شرعا حرام بوده و قابل پیگیری است با این وجود ما شمارا  به وجدانتان پاس می دهیم زیرا برای تک تک محتوا های تولید شده هزینه های گزافی شده است .

 

نظرات شما

هیچ چیز به اندازه نظرات شما دوستان عزیز نمی تواند ما در بهبود محتوا های تولید شده یاری کند بدیهی است نظرات شما برای همیار روابط عمومی گنجی بزرگ در جهت بهبود سایت و توسعه مداوم آن است .

 

شما برای همیار روابط عمومی محتوا تولید کنید

تمامی علاقه مندان به روابط عمومی و ارتباطات می توانند در قالب کلی سایت که در بالا تحت عنوان قالب مطالب سایت عنوان شده به تهیه محتوای اموزشی یا مقاله بپردازند که بعد از کنترل کیفیت توسط تیم همیار روابط عمومی به اسم آن شخص توسط همیار روابط عمومی منتشر می شود و در صورتی که محتوا های تولید شده با کیفیت و سرآمد باشد از شما برای فعالیت های بیشتر در همیار روابط عمومی دعوت خواهد شد .

 

درباره ما

همیار روابط عمومی محصولی است توسط تیم توسعه دهنده فضای مجازی  موسسه فرهنگی روابط عمومی آرمان ، که در تلاش است با بالا بردن کیفیت روابط عمومی کشور و افزایش مهارت های دستندرکاران روابط عمومی کیفیت روابط عمومی کشور را در سطح بالایی قرار دهد که همواره با برگزری کارگاه ها و همایش ها آن را به شکل احسنت انجام می دهد

 


 

به امید پیشرفت روابط عمومی و ارتباطات در کشورمان

 

 

 

 

 

true
توحید ، خیابان شهید طوسی پلاک 100 واحد 3
021-66564458-60 hamyarpr20@gmail.com
سلام! به پایگاه آموزشی "همیار روابط عمومی"خوش آمدید